ارائه ها

حامد بابامحمدی

حامد چند سالی است که در حوزه تولید و توسعه بازی های موبایلی فعالیت می کند. تخصص اصلی او توسعه ی فناوری های سمت سرور و برنامه نویسی Unity در جهت تولید بازی های آنلاین موبایلی است. او در پروژه کات ، در تیم بازی سازی پاپاتا ، سمت برنامه نویس ارشد را داشت. همچنین در پروژه های تازه منتشر شده روبی و جدولیوم در قسمت های کلاینت و سرور نقش داشته است.

موضوع ارائه : بررسی ابزارهای توسعه بازی‌های آنلاین

شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

پانتومیم

گیمیت دورهمی ماهانه بازی‌ساز هاست ولی قرار نیست همیشه فقط به قصد یادگیری دور هم جمع بشیم! گاهی کمی تفریح و سرگرمی هم بد نیست. در این بخش از گیمیت به دو گروه تقسیم خواهیم‌شد و دور هم پانتومیم بازی می‌کنیم.

گاه‌شمار

هر روز و هر ساعت رویدادهای متعددی در حوزه بازی و بازی سازی در جهان برگزار می گردد. در این بخش از گیمیت، تمامی رویداد های بازی و بازی سازی که از امروز تا گیمیت بعدی برگزار می شوند را بررسی و معرفی می‌کنیم.

زمان‌بندی

۹:۰۰
پذیرش
۹:۳۰
معرفی رویداد
۱۰:۰۰
ارائه بررسی ابزارهای توسعه بازی‌های آنلاین
۱۱:۰۰
شبکه سازی
۱۱:۳۰
پانتومیم
۱۳:۰۰
عکس دسته جمعی و خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، خیابان فردوسی، کوچه شهید علیخانی / نسترن شماره ۴، پلاک ۲، فضای کار اشتراکی آبی سفید

زمان : پنجشنبه ۲۷ دی از ساعت ۹ تا ۱۳ صبح

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد