ارائه ها

حسین مزروعی

حسین مدیرعامل شتاب‌دهنده‌ی آواگیمز و مدیر استودیو بازی سازی پاپاتا است. او بنیانگذار بزرگترین پایگاه آنلاین فروش تخصصی محصولات رباتیــک است و از سال ۷۹ در زمینه راه اندازی کسب کارهای آنلاین مطالعه و فعالیت داشته. مشاوره به ده‌ها کسب و کار و پایگاه اینترنتی موفق، برنامه ریزی و طراحی مسابقات رباتیک، سرپرستی تیمهای تخصصی رباتیک، چندین اختراع ثبت شده و کسب رتبه در جشنواره خوارزمی نیز در رزومه او دیده می‌شود.

رقابت بازی ها

اگر شما هم بازی‌ساز هستید، می‌توانید بلیط شرکت در رقابت را تهیه کنید و بازی خود را به منظور جذب سرمایه در مقابل سرمایه گذاران، داورها و سایر شرکت کنندگان ارائه کنید. ما پروپزال بازی شما را با همکاری کارن کراد برای بیش از 140 سرمایه‌گذار ارسال خواهیم کرد. علاوه بر آن تعدادی از بازی‌ها که کیفیت بالاتری داشته باشند برای ارائه و رقابت در روز رویداد انتخاب خواهند شد. در پایان بعد از داوری سه بازی برتر انتخاب می‌شوند و ۲ میلیون تومان جایزه ارزنده‌ی نقدی به آنها اهدا خواهد شد.

معرفی بازی

هر روز تعداد زیادی بازی جدید در جهان تولید می‌شوند که ما حتی اسمشان را هم نمی‌شنویم چه برسد به اینکه آن‌ها را تجربه کنیم! در این بخش از گیمیت به معرفی و گفت و گو در مورد تعدادی از بازی‌های جدید، برتر و جذاب جهان می‌پردازیم تا بیشتر با آن‌ها آشنا شویم. اگر شما هم به تازگی بازی جذابی را تجربه کرده‌اید در این بخش خوشحال می‌شویم کمی در مورد آن برایمان توضیح دهید.

شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

زمان‌بندی

۱۵:۰۰
پذیرش
۱۵:۳۰
معرفی رویداد
۱۵:۴۵
ارائه حسین مزروعی
۱۷:۰۰
ویدیو
۱۷:۴۵
شبکه سازی
۱۸:۰۰
رقابت بازی ها
۱۹:۳۰
داوری و اعلام بازی‌های برتر
۱۹:۴۵
عکس دسته جمعی و خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، نمایشگاه بین‌المللی، سالن شیخ‌بهایی

زمان : پنجشنبه ۲۴ آبان از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد