شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

ارائه ها

مهرداد رضایی

مهرداد از سال ۱۳۷۴ به ساخت انیمیشن می پردازد و در دانشگاه‌های سوره، فرهنگ، هنر و مهاجر تدریس دارد. او از سال ۱۳۹۰ در زمینه ساخت بازی های دو بعدی فعالیت می کند که آخرین آنها "آناهیتا" است. آناهیتا منتخب Indie game festival و Indie game prize انگلستان و نامزد دو جایزه در فستیوال گیم تهران بوده.


موضوع ارائه: بازی های بد از نظر هنری

معرفی بازی

هر روز تعداد زیادی بازی جدید در جهان تولید می‌شوند که ما حتی اسمشان را هم نمی‌شنویم چه برسد به اینکه آن‌ها را تجربه کنیم! در این بخش از گیمیت به معرفی و گفت و گو در مورد تعدادی از بازی‌های جدید، برتر و جذاب جهان می‌پردازیم تا بیشتر با آن‌ها آشنا شویم. اگر شما هم به تازگی بازی جذابی را تجربه کرده‌اید در این بخش خوشحال می‌شویم کمی در مورد آن برایمان توضیح دهید.

زمان‌بندی

۱۶:۰۰
پذیرش
۱۶:۳۰
معرفی رویداد
۱۷:۰۰
ارائه بازی‌های بد از نظر هنری
۱۸:۳۰
شبکه‌سازی و پذیرایی
۱۹:۰۰
معرفی چند بازی خوب
۱۹:۱۵
عکس دسته جمعی و خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، سی و سه پل، ابتدای چهارباغ بالا، ساختمان بانک تجارت، طبقه دوم

زمان : چهارشنبه ۲۵ مهر از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد