شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

ارائه ها

میلاد صالحی

میلاد بنیانگذار استودیوی طراحی و توسعه بازی و برنامه‌های موبایل زاناگیمز و زاناموب است. او همچنین برگزیده بهترین بازی موبایل در جشنواره سال ۹۱ بازی‌های رایانه‌ای تهران می باشد. سایت AppReview برگزیده ششمین جشنواره وب ایران مرجع نقد و بررسی اپلیکیشن‌های موبایل نیز توسط وی پایه گذاری شده است.


موضوع ارائه: گیم بنفش

گاه‌شمار

هر روز و هر ساعت رویدادهای متعددی در حوزه بازی و بازی سازی در جهان برگزار می گردد. در این بخش از گیمیت، تمامی رویداد های بازی و بازی سازی که از امروز تا گیمیت بعدی برگزار می شوند را بررسی و معرفی می‌کنیم.

تست بازی

بازی جدیدی ساخته اید و تمایل دارید نظر دیگران در مورد بازیتان را بدانید؟ در گیمیت می‌توانید نظر افراد مختلف را در مورد جنبه های مختلف بازی خود بدانید! اگر بازی جدیدی ساخته اید کافیست در فرم ثبت نام بخش مربوطه را پر کنید. از بین بازی های ارسالی، ۳ بازی انتخاب می‌شوند تا هر کدام در مدت زمانی 15 دقیقه ای توسط سایر شرکت کنندگان تست شوند. پس در روز رویداد بازی جدیدتان را همراه داشته باشید. اینجا همه مشتاق دانستن درمورد بازی شما هستند.

زمان‌بندی

۹:۰۰
پذیرش
۹:۳۰
معرفی رویداد
۱۰:۰۰
توضیحات دکتر راستی و امیررضا انواری
۱۰:۱۵
ارائه تیم‌های کمپ بازی‌سازی
۱۱:۱۵
شبکه‌سازی و پذیرایی
۱۲:۰۰
ارائه گیم بنفش
۱۲:۳۰
داوری
۱۲:۴۵
اعلام تیم برتر
۱۳:۰۰
عکس دسته جمعی و خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، دانشگاه اصفهان، تالار شهید آوینی

زمان : چهارشنبه ۳۱ مرداد از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد