شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

ارائه ها

احسان سراهیان

احسان دارای بیش از 16 سال سابقه اجرایی در همکاری و سرپرستی تیم های مختلف در زمینه تیزر تبلیغاتی، جلوه ویژه سینمایی، انیمیشن، سریال و بازی های کامپیوتری است. همچنین او مدرس دانشگاه در رشته های گرافیک و سینما است.موضوع ارائه: مروری بر تعدادی از سبک های هنری پر طرفدار تیم های مستقل

محمد شمس

محمد برنامه نویس و بازیساز مستقل با بیش از ۵ سال سابقه کار حرفه ای در زمینه تولید بازی های ویدیویی است. از تجریبات او میتوان به برنامه نویسی بازی های مکعبوار، هشتمین حمله ۱و۲ و کات اشاره نمود. او همچنین کار آهنگسازی ، تنظیم و مهندسی صدا را به طور تخصصی برای بازی های ویدیویی انجام می دهد.

موضوع ارائه: بازی خشک، بازی آبدار : چگونه در ۳ روز یک پروتوتایپ قابل ارائه داشته باشیم؟

گاه‌شمار

هر روز و هر ساعت رویدادهای متعددی در حوزه بازی و بازی سازی در جهان برگزار می گردد. در این بخش از گیمیت، تمامی رویداد های بازی و بازی سازی که از امروز تا گیمیت بعدی برگزار می شوند را بررسی و معرفی می‌کنیم.

تست بازی

بازی جدیدی ساخته اید و تمایل دارید نظر دیگران در مورد بازیتان را بدانید؟ در گیمیت می‌توانید نظر افراد مختلف را در مورد جنبه های مختلف بازی خود بدانید! اگر بازی جدیدی ساخته اید کافیست در فرم ثبت نام بخش مربوطه را پر کنید. از بین بازی های ارسالی، ۳ بازی انتخاب می‌شوند تا هر کدام در مدت زمانی 15 دقیقه ای توسط سایر شرکت کنندگان تست شوند. پس در روز رویداد بازی جدیدتان را همراه داشته باشید. اینجا همه مشتاق دانستن درمورد بازی شما هستند.

زمان‌بندی

۹:۳۰
پذیرش
۱۰:۰۰
معرفی رویداد
۱۰:۱۵
گاه‌شمار
۱۰:۳۰
ارائه اول
۱۱:۱۵
شبکه‌سازی و پذیرایی
۱۱:۴۵
ارائه دوم
۱۲:۳۰
تست بازی
۱۳:۰۰
خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، میدان امام حسین(دروازه دولت)، برج جهان‌نما، طبقه دوم، مدیریت خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان (رو به روی شهر کتاب)

زمان : پنجشنبه ۲۸ تیر از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۰۰

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد