شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

ارائه ها

مهرداد رضایی

مهرداد از سال ۱۳۷۴ به ساخت انیمیشن می پردازد و در دانشگاه‌های سوره، فرهنگ، هنر و مهاجر تدریس دارد. او از سال ۱۳۹۰ در زمینه ساخت بازی های دو بعدی فعالیت می کند که آخرین آنها "آناهیتا" است. آناهیتا منتخبIndie game festival و Indie game prize انگلستان و نامزد دو جایزه در فستیوال گیم تهران بوده و امسال نیز نامزد نهایی رویداد TGC است.

موضوع ارائه: بازی سازی از دیدگاه هنری با نگاهی به بازی آناهیتا

حمید حدیدی

حمید کارگردان فنی جلوه‌های ویژه سینمایی و بازی‌های رایانه‌ای و یکی از هنرمندان سه‌بعدی شرکت فیلم‌سازی Makuta در هندوستان است. از دیگر سوابق حمید می‌توان به طراحی ست‌کاراکترهای بازی معروف dota2 برای شرکت Valve اشاره کرد. او در حال حاضر مدیر استودیوی گیم و انیمیشن اسپیرال ایران و Sipnad آمریکا است.


موضوع ارائه: آشنایی با ابزارهای هنری در بازی سازی

گاه‌شمار

هر روز و هر ساعت رویدادهای متعددی در حوزه بازی و بازی سازی در جهان برگزار می گردد. در این بخش از گیمیت، تمامی رویداد های بازی و بازی سازی که از امروز تا گیمیت بعدی برگزار می شوند را بررسی و معرفی می‌کنیم.

تست بازی

بازی جدیدی ساخته اید و تمایل دارید نظر دیگران در مورد بازیتان را بدانید؟ در گیمیت می‌توانید نظر افراد مختلف را در مورد جنبه های مختلف بازی خود بدانید! اگر بازی جدیدی ساخته اید کافیست در فرم ثبت نام بخش مربوطه را پر کنید. از بین بازی های ارسالی، ۳ بازی انتخاب می‌شوند تا هر کدام در مدت زمانی 15 دقیقه ای توسط سایر شرکت کنندگان تست شوند. پس در روز رویداد بازی جدیدتان را همراه داشته باشید. اینجا همه مشتاق دانستن درمورد بازی شما هستند.

زمان‌بندی

۹:۳۰
پذیرش
۱۰:۰۰
معرفی رویداد
۱۰:۱۵
گاه‌شمار
۱۰:۳۰
ارائه اول
۱۱:۱۵
شبکه‌سازی و پذیرایی
۱۱:۴۵
ارائه دوم
۱۳:۰۰
خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، خیابان شیخ بهایی، بعد از چهارراه خلجا، مرکز رشد تخصصی هنر

زمان : پنجشنبه ۳۱ خرداد از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۰۰

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد