شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

ارائه ها

میثاق آقاخانی

میثاق از بنیانگذاران استودیو بازی سازی پاپاتا است. او کارشناس نرم‌افزار و از سال ۸۸ در حوزه نرم‌افزار به ویژه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل فعالیت دارد. از جمله سوابق ایشان می توان به مدیریت فنی بازی آنلاین سبقت، مدیریت پروژه های هشتمین حمله 2 و بازی آنلاین کات اشاره کرد.

موضوع ارائه: شکست تضمینی در بازی سازی

فیروز دهقان

فیروز از سال 89 در حوزه بازی سازی و در بخش طراحی بازی فعالیت داشته است. وی در رویدادها و مسابقات مختلف بازی سازی از جمله سه دوره از ماراتون بازی سازی اصفهان حائز رتبه شده است. او در حال حاضر به عنوان گیم دیزاینر در تیم های بازی سازی فعالیت دارد.

موضوع ارائه: آشنایی با گیم دیزاین

گاه‌شمار

هر روز و هر ساعت رویدادهای متعددی در حوزه بازی و بازی سازی در جهان برگزار می گردد. در این بخش از گیمیت، تمامی رویداد های بازی و بازی سازی که از امروز تا گیمیت بعدی برگزار می شوند را بررسی و معرفی می‌کنیم.

تست بازی

بازی جدیدی ساخته اید و تمایل دارید نظر دیگران در مورد بازیتان را بدانید؟ در گیمیت می‌توانید نظر افراد مختلف را در مورد جنبه های مختلف بازی خود بدانید! اگر بازی جدیدی ساخته اید کافیست در فرم ثبت نام بخش مربوطه را پر کنید. از بین بازی های ارسالی، ۳ بازی انتخاب می‌شوند تا هر کدام در مدت زمانی 15 دقیقه ای توسط سایر شرکت کنندگان تست شوند. پس در روز رویداد بازی جدیدتان را همراه داشته باشید. اینجا همه مشتاق دانستن درمورد بازی شما هستند.

زمان‌بندی

۹:۳۰
پذیرش
۱۰:۰۰
معرفی رویداد
۱۰:۱۵
گاه‌شمار
۱۰:۳۰
ارائه اول
۱۱:۱۵
شبکه‌سازی و پذیرایی
۱۱:۴۵
ارائه دوم
۱۲:۳۰
تست بازی
۱۳:۰۰
خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، خیابان فردوسی، کوچه ۴، پلاک ۲، فضای کار اشتراکی آبی‌ سفید

زمان : پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۰۰

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد