شبکه سازی

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که در تیم خود به آرتیست، برنامه نویس، طراح بازی و یا طراح صدا نیاز داشته اید ولی شخص مناسبی را پیدا نکرده اید. نتورکینگ یا شبکه سازی یکی از مهمترین توانایی هایی است که بر روی زندگی فردی و کاری شما تاثیر مثبتی دارد و البته یاد گیری آن تنها با تمرین ممکن است. در گیمیت، با افراد بازی ساز و توانایی ها و مهارت های آنها آشنا شوید و شبکه خود را گسترش دهید.

ارائه ها

مهدی بهرامی

مهدی از جمله طراحان و برنامه نویسان بازی نوآور و خلاق کشورمان است. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته برنامه نویسی بازی‌های رایانه‌ای از دانشگاه NHTV در کشور هلند دریافت کرده است. بازی‌های مستقل وی در جشنواره‌های معتبر خارجی و داخلی برنده جوایز مختلفی شده‌اند. شناخته ترین بازی او "انگاره" نام دارد.

موضوع ارائه: آشنایی با بازی‌های تجربی

امین بابادی

امین یکی از متخصصان آکادمیک گیم ایران و دانشجوی دکتری شاغل در آزمایشگاه بازي‌سازی دانشگاه Aalto فنلاند است. وی بیش از ده سال تجربه در صنعت بازی‌سازی دارد و تاکنون در پروژه‌های مختلفی از جمله «ارتش‌های فرازمینی»، «بیداری: خاکسترهای سوزان» و «کات» فعالیت داشته است.

موضوع ارائه: مرور مختصری بر تکنولوژی های هوش مصنوعی بازی

گاه‌شمار

هر روز و هر ساعت رویدادهای متعددی در حوزه بازی و بازی سازی در جهان برگزار می گردد. در این بخش از گیمیت، تمامی رویداد های بازی و بازی سازی که از امروز تا گیمیت بعدی برگزار می شوند را بررسی و معرفی می‌کنیم.

تست بازی

بازی جدیدی ساخته اید و تمایل دارید نظر دیگران در مورد بازیتان را بدانید؟ در گیمیت می‌توانید نظر افراد مختلف را در مورد جنبه های مختلف بازی خود بدانید! اگر بازی جدیدی ساخته اید کافیست در فرم ثبت نام بخش مربوطه را پر کنید. از بین بازی های ارسالی، ۳ بازی انتخاب می‌شوند تا هر کدام در مدت زمانی 15 دقیقه ای توسط سایر شرکت کنندگان تست شوند. پس در روز رویداد بازی جدیدتان را همراه داشته باشید. اینجا همه مشتاق دانستن درمورد بازی شما هستند.

زمان‌بندی

۹:۳۰
پذیرش
۱۰:۰۰
شبکه سازی
۱۰:۳۰
ارائه اول
۱۱:۱۰
تایم لاین
۱۱:۲۰
استراحت و پذیرایی
۱۱:۳۰
ارائه دوم
۱۲:۱۰
تست بازی
۱۳:۰۰
عکس یادگاری و خداحافظی

میزبان این دوره

آدرس : اصفهان، دانشگاه اصفهان، مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای

زمان : از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۰۰

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به گیمیت می‌باشد